13 грудня 2018, четвер

На Кіровоградщині влаштували наукові пікніки (ФОТО)

У Хмелівському НВО Маловисківського району відбулося розважально-наукове шоу «НАУКОВІ ПІКНІКИ», метою яких стало поєднання теорії і практичних підходів у дослідницькій гуртковій роботі зі школярами.

Особливу зацікавленість учасників пікніків, а ними стали не лише гуртківці з Маловисківського району, виявила робота  станції робототехніки, що її презентували вихованці КЗ «Добровеличківське НВО» Вадим Довгаль і Денис Захарченко разом зі своїм вчителем інформатики Юрієм Калашником. Команди учнів, які відвідали цю станцію, познайомилися із загальною будовою роботів, що виготовлені на основі конструктора LEGO Mindstorms.

Для вивчення учасникам було запропоновано як найпростішого Робота-бота, так і більш складнішу модель – Робот-сігвей «Gyro Boy». Для зацікавлення було проведено показові бої автономних роботів-сумо та заїзди з «Кегель-рингу». І на закінчення знайомства майже кожен відвідувач станції провів особистий бій керованого робота-сумо з автономним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Творці гарного настрою працюють у Кіровоградському обласному художньому музеї

Як зазначила координатор проекту наукових пікніків у Хмельовому директор  НВО Майя Тутаєва, організаторам створити справжнє свято науки та показати, що навчання може бути корисним і цікавим.

 

Фото: Златопіль

На Кіровоградщині влаштували наукові пікніки (ФОТО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований