15 грудня 2018, неділя

На Маловисківщині показали світ захоплень жінки (ФОТО)

 В  Маловисківському районному бужинку культури відкрилась виставка Людмили Шведенко – майстрині добре відомої і на Маловисківщині, і за її межами. Відбулось це   в рамках проекту «Українська майстерня», який веде, гуртуючи майстрів декоративно-прикладного мистецтва району, методист РБК Олена Ткаченко.

 Людмила Олександрівна за фахом педагог. Тривалий час працювала в міській школі №4 вчителем початкових класів. А нині вона – методист із дошкільного виховання рай- методкабінету відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації.

 На виставці , на яку прийшло чимало  шанувальників  її мистецтва, відвідувачі мали змогу переглянути  більше півсотні   вишиваних картин, а також в»язані речі та прикраси.

Презентуючи   вироби майстрині, методисть РБК Олена  Ткаченко зазначила, що  це майстерність найвищого класу, адже в своїх роботах   вона використовує не лише  нитки, а ще й елементи  так званої алмазної техніки – стрази, бісер і круглі акрилові камені.

За словами ж самої майстрині, вишивати вона  навчалась самотужки, м  маючи до цього захоплення величезне  бажання. . Згодом захопилась вишиванням бісером ікон, хоча продовжувала вишивати й нитками. Картини вишивала, купуючи заготовки зі схемами та з набором ниток чи бісеру, а також за схемами в журналах, добираючи нитки, що виявилось не такою простою справою.

Наприклад,  коли для картини "Зимовий вечір" потрібно було дібрати 16 відтінків синього кольору, довелося шукати потрібні нитки  у крамницях обласного центру, і вона  таки знайшла все потрібне! 

Від простих вишивок до складних картин, виконаних у різноманітних техніках – такий шлях пройшла майстриня, роботами якої знаходять все більше і більше прихильників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині шкoлярка oтримала три тисячі за малюнoк

Але це не всі таланти Людмили Олександрівни. Вона пише чудові вірші, захоплюється кулінарією, із задоволенням  спілкується  з тими, хто поділяє її захоплення, а ще- багато  подорожує.  Можна сказати-  любить життя у всіх його проявах,бо вміє і бачити прекрасне,  і його творити!

  Вистака  триватиме  два тижні, так що з чудовими роботами Людмили Швиденко  зможуть ознайомитись усі, кого це  цікавить.

На Маловисківщині показали світ захоплень жінки (ФОТО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований