21 січня 2019, понеділок

У Кропивницькому фахівці Управління ДСНС в області почали перевірку ТЦ «Копилка» (ФОТО)

 

У зв'язку з недавнімии подіями в Кемерово У ДСНС України активізувало свою діяльність щодо перевірки торгових центрів на якість виконання правил пожежної безпеки. Не оминула перевірка й Кропивницький.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС, інформує Златопіль.

20 квітня співробітники Управління ДСНС у Кіровоградській області на чолі з заступниками начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковником служби цивільного захисту Василем Штогріним та із реагування на НС полковником служби цивільного захисту Максимом Крутінем провели перший етап перевірки стану пожежної та техногенної безпеки супермаркету «Копилка» на вул. Соборна, 1.

У будівлі, крім супермаркету, функціонує кінотеатр, дитячі розважальні заклади, кафе та інші об’єкти побутової сфери. У приміщеннях даного об’єкта наявний постійний рух відвідувачів, крім того, будівля має багато виходів, наскрізних приміщень із складними об’ємно-планувальними рішеннями, тому на випадок надзвичайної ситуації першочерговим завданням є негайне виявлення пожежі, належне оповіщення громадян та організована евакуація.

Насамперед фахівці У ДСНС в області разом із особами, відповідальними за стан пожежної безпеки в будівлі, ретельно перевірили евакуаційні шляхи та виходи, наявність та технічний стан системи автоматичного протипожежного захисту і оповіщення, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання.
Крім того, зараз відбувається вивчення документації з питань пожежної безпеки, яка повинна бути на об’єкті з масовим перебуванням людей.
Щоб на практиці перевірити працездатність протипожежних систем та рівень організації евакуаційних заходів на даному об’єкті, рятувальники здійснили практичне тренування з персоналом щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей. У приміщенні кінотеатру «Портал» було приведено у дію димовий пожежний сповіщувач, негайно увімкнувся сигнал небезпеки та здійснено заходи по оповіщенню та евакуації відвідувачів із приміщень. У свою чергу, рятувальники відпрацювали усі етапи комплексу заходів із локалізації та повної ліквідації умовної пожежі.

Перевірка даного об’єкта триває. Висновки будуть висвітлені на офіційному сайті Управління ДСНС в області найближчим часом.

 

У Кропивницькому фахівці Управління ДСНС в області почали перевірку ТЦ «Копилка» (ФОТО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований