23 січня 2019, середа

Активісти вулиці Тютюшкіна вимагають заборонити проїзд вантажівок по їхній відремонтованій дорозі

Вчора, 16 липня о 14:00 мешканці вулиці Тютюшкіна зустрілися з представниками міської влади та продовжили обговорювати проблему ремонту вулиці.

 Як відомо, за фінансування з міського бюджету на згаданій вулиці відбувається ремонт дороги що передбачає її розширення до 7 метрів. У свою чергу мешканці виступають проти такої ідеї та просять обмежити розміри проїжджої частини 6 метрами, аби не допустити у майбутньому збільшення транспортного потоку великогабаритних авто.

Кропивничани наголошують, якщо пустити даним шляхом вантажівки це може пошкодити будинки які були побудовані ще в 1940-х роках. 

"Дорога буде великою та якісною. Якщо великогабаритні авто і будуть проїжджати то це не буде навіть чути. Крім того а вулиці буде встановлено обмежувачі швидкості", – пообіцяв містянам заступник міського голови Олександр Мосін.

Що ж до повної заборони проїзду великотонажного транспорту, цього посадовець пообіцяти не наважився. 

"Ми готові подумати над цим питанням. Однак пускати транспорт по цій вулиці, у разі якщо інші дороги що ведуть до заводу "Ятрань" буде заблоковано чи перекрито на ремонт, все ж доведеться" , – резюмував заступник. 

Представник підрядника, який також був присутній на зустрічі, зауважив  проектом передбачено ливневу каналізацію та освітлення, а відстань між дорогою та будинками буде 5 метрів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Дoрoга для людей чи м'ясoкoмбінату? Крoпивничани незадoвoлені ремoнтoм вулиці Тютюшкіна

Незважаючи на усі запевнення люди не надто вірять обіцянкам влади та готові продовжувати блокування робіт допоки не доб'ються повної заборони руху по дорозі вантажівок.

Наступну зустріч представники міської ради та жителі намітили на кінець тижня. Перемовини заплановано провести безпосередньо на вулиці Тютюшкіна щоб урахувати всі деталі будівництва. 

Фото: Златопіль

Активісти вулиці Тютюшкіна вимагають заборонити проїзд вантажівок по їхній відремонтованій дорозі
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований