13 листопада 2018, вівторок

Які заходи відвідати на День Незалежності та День Прапору в Кропивницькому

Iз нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежностi України у Кропивницькому вiдбудеться низка святкових заходiв, присвячених визначним датам.
Про це повiдомляє прес-служба мiської ради Кропивницького, iнформує Златопiль.
Хiд пiдготовки до вiдзначення 27-ої рiчницi Незалежностi проконтролював секретар мiської ради Андрiй Табалов пiд час робочої наради сьогоднi, 13 серпня.
За iнформацiєю начальника вiддiлу з питань внутрiшньої полiтики Сергiя Запорожана, святковим заходам в обласному центрi передуватиме «Медовий ярмарок», який вiдбудеться на площi перед мiською радою 17 серпня iз 08.00 по 15.00. Як повiдомив начальник управлiння торгiвлi та побутового обслуговування населення Сергiй Горбовський, у ярмарку вiзьмуть участь 35 пiдприємцiв, а торгуватимуть цього дня медом i фруктами.
23 серпня кропивничани запрошуються до пам’ятника Тарасу Шевченку, де традицiйно на День Державного Прапора України пiднiматиметься велике синьо-жовте полотнище. Урочистостi розпочнуться о 8.50, а на час церемонiї пiдняття Прапора рух по вулицi Шевченка буде тимчасово перекритий.
Цього ж дня кропивничани вшанують пам’ять загиблих Героїв АТО. Покладання квiтiв до могил загиблих в АТО землякiв розпочнеться об 11.00 одночасно на усiх кладовищах Кропивницького, де знайшли свiй останнiй спочинок українськi Герої: Рiвнянському, Далекосхiдному, Старобалашiвському, Новолелекiвському та на цвинтарi у селищi Новому.
Покладанням квiтiв у обласному центрi розпочнуться i заходи з вiдзначення Дня Незалежностi України 24 серпня. Представники влади, громадських органiзацiй урочистою ходою, яка розпочнеться о 09.00, понесуть о живi квiти до пам’ятного знаку загиблим «кiборгам» у Ковалiвському парку, пам’ятникiв Володимиру Винниченку, Тарасу Шевченку, до меморiальної дошки Вiктору Чмiленку та до пам’ятного знаку Героям Майдану.
Центром святкування Дня Незалежностi України цьогорiч у Кропивницькому стане площа перед мiською радою. Тут вiд 10.00 розпочнуться урочистостi iз вручення заслужених нагород кращим представникам територiальної громади. Колекцiя рукотворних символiв незалежностi держави у Кропивницькому поповнилася вишитим «Вiнком Єдностi», який внесуть на площу разом iз «Рушником Єдностi» та вишитою мапою України вихованцi хореографiчного колективу «Свiтанок».
Загальноосвiтнi школи мiста влаштують виставки своїх робiт ужиткового мистецтва, присвячених темi Незалежностi i вiзьмуть участь у конкурсi на кращий коровай.
У храмах Кропивницького 24 серпня вiдслужаться молебенi «В iм’я процвiтання України», а завершить святкування великий вечiрнiй концерт мiського професiйного духового оркестру в академiчному обласному музично-драматичному театрi iменi Марка Кропивницького. Концерт розпочнеться об 18.00, вхiд вiльний.
Не стоїть осторонь пiдготовки до свята i громадськiсть мiста. Дню Незалежностi України будуть присвяченi чисельнi спортивнi змагання, концерти, масовi заходи за мiсцем проживання. О 17.30 вiд пам’ятного знака «Ангел-охоронець» розпочнеться Хода вишиванок, яка завершиться урочистим мiтингом i святковим концертом на площi Героїв Майдану.
 
Які заходи відвідати на День Незалежності та День Прапору в Кропивницькому
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований