Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Вівторок, 15 серпня 2017 12:30

Шахтарі Кіровоградщини готові до актів відчаю та планують перекривати дороги (ФОТО)

Безрезультатно закінчилась вчорашня акція протесту шахтарів урановидобувних шахт Кіровоградщини під будівлею  Державної служби геології та надр України. 
Як передає кореспондент сайту Златопіль, причина  протестів – безпідставне зволікання Державною службою геології та надр України у подовженні спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами. 

Саме тому вже третій місяць не працюють Інгульська та Смолінська шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат". Пікетувальники поїхали до столиці з вимогами до чиновників Держгеонадр терміново вирішити питання подовження строку дії спеціальних дозволів на користування надрами – Мічурінським, Центральним та Ватутінським родовищами уранових руд.
Однак,  за інформацією голови профкому Смолінської шахти Миколи Кавуна, заздалегідь призначене засідання комісії, яка мала б розглядати "уранове" питання, так і не відбулося.
"У шахтарів кворум для пікету зібрався навіть на Медовий Спас, а у чиновників- ні... Напевне, літо. Завадили, відпустки, чи, може десь медком балувались, яка там шахта", - іронізували  шахтарі.
Сьогодні учасники пікету повернулись додому, але як стало відомо сайту Златопіль, вже завтра, шахтарі знову збираються  до столиці, аби пікетувати будівлю Кабміну і домогтися зустрічі  з керівниками, які  можуть  вирішити цю проблему. Якщо й це не допоможе, то шахтарі мають намір вже в суботу вдатись до  перекриття автотраси державного значення Умань-Кропивницький. Причому, за "наочність", що свідчитиме про надсерйозність проблеми, може слугувати-труна з написом "Уранова промисловість України".

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 2701 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області