Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Четвер, 09 листопада 2017 18:00

На Кіровоградщині заговорили японською (ФОТО)

У рамках районного проекту «Українська майстерня» майстрині Маловисківщини, працюючи  у різних стилях та технологіях притаманних  східній культурі, створили свої вироби та надали їх на виставку, яка має назву «Світ країни, де сходить сонце» і приурочена до року Японії  в Україні, інформує Златопіль.

Презентація виставки щойно відбулася в Маловисківському районному будинку культури.

 Як розповіла  організатор виставки, методист РБК Олена Ткаченко, дуже здивували і приємно вразили  майстрині з Малої Виски.

Зокрема,  Л.Шведенко виконала свою роботу у стилі  так званої "алмазної " техніки, викладеної стразами. А Лопатенко надала ювелірні прикраси, О. Ценцура – колекцію прикрас у стилі канзаші, В.Грєшнікова – іграшки амігурамі,В.Красовська  - ляльки в пишних вбраннях, із мистецтввом бонсай відвідувачів виставки  ознайомила О.Михалковська, пляшки із зображенням сакури – Н.Мусієнко, картини-екібани – А.Нетреба.

Свої чудові  вироби також представили маловисківські майстрині О.Бойко та Т.Отліванова та злинська майстриня Т.Копєйкіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Oбласна рада рoзрoбить прoграму рoзвитку місцевoгo самoврядування

У виставці взяли участь  аматори  народного мистецтва і Оникіївського, Розсохуватського, Миролюбівського, Мануйлівського, Хмелівського, Плетеноташлицького, Злинського та Гаївського сільських будинків культури Копанського та Диминського сільських клубів, Копанської, Хмелівської та Смолінської №1 бібліотек.

За інформацією начальника відділу культури і туризму Маловисківської трайдержадміністрації Любові Левченко, завдяки  ініціативі, невтомності та творчій уяві методиста  Олени Ткаченко, подібні виставки  тут презентуються майже щомісяця.

Фото: Златопіль

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 862 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області