Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Вівторок, 19 червня 2018 13:00

На Кіровоградщині січовики знову придумали щось нове

На Кіровоградщині пройде таборівка від УДЮТ "Січ" та ЦРВ "Коловорот". Вона відбудеться з 27 червня по 5 липня неподалік села Клинці, Кіровоградська область.

"Ми щорічно проводимо 5-6 подібних заходів, зазвичай це весна-літо-осінь. Цього разу ми приготували дещо нове для Кропивниччан. Цей табір матиме в себе більш мілітарний стиль. Ми навчимо дітей основам військової справи. Починаючи від вмінь стрільби зі зброї та відпрацювання цього в грі в страйкбол й закінчуюючи наданням допомоги, як медичної, так і психологічної. До того ж, люди зможуть пограти в теренові ігри, які зазвичай так запам`ятовуються дітям. Цього разу їх буде цілих три. Також, купа квестів, ігор та просто цікавих речей, які ще надовго зостануться в їх пам`яті." -  коментує цей захід отаман табору, Нікіта Шендеровський.

Тому, провести літо за комп`ютером або телефоном, чи зробити так, щоб воно запам`яталося вам на все життя? Кожен обирає для себе. А для всіх бажаючих, зареєструватися на таборівку можна за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1hDGnHe_GOuXxg6iZUtTui_e4kWQPDoplxirPuKVQNos/viewform?edit_requested=true

 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 178 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області