21 січня 2019, понеділок

Кропивничани неактивні у комунікації з владою

Лише 20-25 відстотків кропивничан знають та використовують інструменти діалогу та впливу на місцеву владу.

Про це під час ранкової апартаної наради повідомив начальник відділу з питань внутрішньої політики КМР Сергій Запорожан, інформує Златопіль.

Так за словами посадовця переважна більшість городян навіть не знають про ті можливості, які останніми роками досить активно проголосувало як громадянське суспільство так і самі представники владних структур. 

"Електронні петиції, інформаційні запити до депутатів, робота з громадською радою – це лише частина тих інструментів які є у розпорядженні громади. Тим не менш мусимо констатувати – активність проявляє у кращому випадку чверть населення. Самі ці люди реально впливають на політику міської ради, вносять свої корективи к розвиток міста. Інша ж частина поки лише спостерігає за цим процесом,  та й то не завжди", – резюмував Запорожан. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори до ОТГ: ЦВК підтвердила беззаперечну перемогу «Батьківщини»

Доповідач наголосив – подібний розподіл активного та неактивного населення не є критичним, а досить поширений для міст України.

 Тим не менш Сергій Запорожан закликав кропивничан більш активно долучатись до вирішення власних проблемних питань та використовувати весь спектр можливостей спідкування із владою. 

Фото: соцмережі

Кропивничани неактивні у комунікації з владою
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований