Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Вівторок, 16 травня 2017 13:47

Бійка, яйця і тітушки. Чому кропивницькі депутати за три години роботи так і не відкрили сесію

Ще не почавши працювати в режимі сесійного засідання, депутати міської ради Кропивницького встигли створити безліч інформприводів для місцевих журналістів, пише Златопіль
Так після виступів кропивничан спробував звернутись до колег та громади депутат міської ради, представник «демократичної опозиції» Володимир Смірнов. Його виступ, однак, було одразу перервано міським головою Андрієм Райковичем котрий, вирішивши, що депутати мають право виступати лише після початку сесійного засідання, оголосив початок реєстрації народних обранців. Це, звісно, викликало невдоволення не лише частини депутатського корпусу, але й городян, що зустріли такі дії криками "ганьба". Враховуючи ситуацію, та скориставшись пропозицією депутата Олександра Шамардіна, міський голова оголосив перерву на 15 хвилин.
Після перерви, однак, ситуація не покращилась. Ба більше - ще до початку виступу до Смірнова, що повернувшись до сесійної зали одразу зайняв місце біля трибуни, підійшов головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами міської ради Олександр Шишко та забрав у Смірнова портативну колонку як невідомий йому предмет, аргументуючи це тим, що «там може бути вибуховий пристрій чи щось інше». 

Ситуація одразу переросла в конфлікт за участі депутатів, працівників міскої ради та… тітушок, які увесь цей час знаходились у сесійній залі. З десяток молодиків спортивної зовнішності спробували втрутитись у ситуацію, однак, зустрівши спротив депутатів, одразу відступили, час від часу закидаючи народних обранців образливими репліками. 
Таки добившись можливості для виступу, Володимир Смірнов звернуся до колег з конкретними пропозиціями виходу з політичної кризи – провести легітимне 5 засідання 8-ї сесії міської ради та дослухатись до вимог депутатів «демократичної опозиції». Підтримав колегу й Олександр Цертій, що передав міському голові й 27 тисяч зібраних підписів, якими кропивничани підтримали вимоги опозиції.
Відзначився своїм виступом й депутат Михайло Демченко, котрий звинувативши міського голову у боягузстві, передав останньому парочку яєць
«Викатувати переляк будете, а то надто ви вже нас боїтесь», - зазначив депупат. 
Отримав свій «подарунок» і секретар міськради Андрій Табалов, якому Демченко передав пакет курячих тушок. 
«Ви стушкувались ще у Верховній Раді, звідки вас викинули ще на початку каденції. У міській раді ваша поведінка також не змінилась», - заявив  депутат вручаючи подарунок. 
У підсумку, так і не оголосивши про початок сесії міський голова Кропивницького Андрій Райковича оголосив годинну перерву.
Наразі, станом на 13-45, міська рада Кропивницького спробувала відновити роботу, однак в сесійній залі зареєструвалося усього 13 депутатів. Міський голова закрив засідання, так його і не розпочавши. 
Відео - Павло Лісниченко
Скріншоти - з офіційного сайту КМР
 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 988 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.