Златопіль - Усі Новини Кіровоградщини



Останні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Середа, 26 липня 2017 10:31

Кабмін затвердив перелік спроможних територіальних громад Кіровоградської області Рекомендовані

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 491-р внесено зміни до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.
Про це інформує Златопіль із посиланням на офіційний портал Кіровоградської обласної ради.
Перелік спроможних територіальних громад Кіровоградської області опубліковано на офіційному сайту обласної ради:

Назва територіальної громади

Код населеного пункту — адміністратив-ного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту — адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Бобринецька

3520810100

м. Бобринець

Бобринецька
Верхньоінгульська
Златопільська
Олексіївська
Солонцюватська
Сугокліївська
Тарасівська
Чарівненська Червонодолинська

Бобринецький район

Витязівська

3520883201

с. Витязівка

Витязівська
Благодатненська

—“—

 

 

 

Бобринківська

 

 

 

 

Буховецька
Кривоносівська
Мар’янівська

 

 

 

 

Миколо-Бабанська

 

 

 

 

Павлогірківська

 

 

 

 

Рощахівська

 

 

 

 

Федіївська

 

Кетрисанівська

3520883801

с. Кетрисанівка

Кетрисанівська
Апрелівська
Василівська

—“—

 

 

 

Веселівська

 

 

 

 

Костомарівська
Новоградівська

 

 

 

 

Новомиколаївська

 

Вільшанська

3524355100

смт Вільшанка

Вільшанська Березовобалківська

Вільшанський район

 

 

 

Бузникуватська

 

 

 

 

Вівсяниківська

 

 

 

 

Добрівська

 

 

 

 

Добрянська

 

 

 

 

Дорожинська

 

 

 

 

Йосипівська

 

 

 

 

Коритно-Забузька

 

 

 

 

Куцобалківська

 

 

 

 

Маловільшанська

 

 

 

 

Плоско-Забузька

 

 

 

 

Станкуватська

 

 

 

 

Сухоташлицька

 

 

 

 

Чистопільська

 

Гайворонська

3521110100

м. Гайворон

Гайворонська

Гайворонський

 

 

 

Бандурівська

район

 

 

 

Берестягівська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вікнинська

 

 

 

 

Долинівська

 

 

 

 

Казавчинська
Мощенська

 

 

 

 

Покровська

 

 

 

 

Солгутівська

 

 

 

 

Соломіївська

 

 

 

 

Тополівська

 

 

 

 

Хащуватська

 

 

 

 

Червоненська

 

Заваллівська

3521155300

смт Завалля

Заваллівська
Жакчицька
Могильненська Сальківська
Таужненська Чемерпільська

Гайворонський район

Голованівська

3521455100

смт Голованівськ

Голованівська Вербівська

Голованівський район

 

 

 

Грузька

 

 

 

 

Ємилівська

 

 

 

 

Журавлинська

 

 

 

 

Капітанська

 

 

 

 

Клинівська

 

 

 

 

Красногірська

 

 

 

 

Крутеньківська

 

 

 

 

Лебединська

 

 

 

 

Липовеньківська

 

 

 

 

Люшнюватська

 

 

 

 

Межирічківська

 

 

 

 

Молдовська

 

 

 

 

Наливайківська

 

 

 

 

Перегонівська
Побузька

 

 

 

 

Пушківська

 

 

 

 

Роздольська

 

 

 

 

Розкішненська

 

 

 

 

Свірнівська

 

 

 

 

Семидубська

 

 

 

 

Троянська

 

 

 

 

Шепилівська

 

Добровелич-ківська

3521755100

смт Добро-величківка

Добровеличківська
Дружелюбівська
Карбівська

Добровеличківський район

 

 

 

Новолутківська

 

 

 

 

Олександрівська

 

 

 

 

Тернівська

 

 

 

 

Троянська

 

 

 

 

Юр’ївська

 

Тишківська

3521786001

с. Тишківка

Тишківська 
Гаївська

Добровеличківський район

 

 

 

Липнязька
Марківська

 

 

 

 

Федорівська

 

Помічнянська

3521710300

м. Помічна

Помічнянська міська
Братолюбівська
Глинянська
Гнатівська
Любомирська
Миколаївська
Олексіївська
Перчунівська

—“—

 

 

 

Піщанобрідська
Помічнянська сільська

 

 

 

 

Червонополянська

 

Долинська

3521910100

м. Долинська

Долинська
Березівська
Богданівська Василівська
Іванівська
Лаврівська
Маловодянська
Молодіжненська
Новогригорівська Друга
Новогригорівська Перша
Новоолександрівська
Олександрівська
Першотравнева Суходільська

Долинський район

Боківська (Кіровська)

3521984401

с. Бокове

Боківська
(Кіровська)
Братолюбівська

—“—

 

 

 

Варварівська

 

 

 

 

Гурівська

 

 

 

 

Пишненська

 

Дмитрівська

3522281501

с. Дмитрівка

Дмитрівська
Богданівська
Диківська
Іванковецька
Макариська Цибулівська

Знам’янський район

 

 

 

 

 

Суботцівська

3522286301

с. Суботці

Суботцівська
Володимирівська
Казарнянська
Мошоринська
Пантазіївська
Петрівська Трепівська

Знам’янський район

Соколівська

3522587201

с. Соколівське

Соколівська
Вишняківська
Вільненська

Кіровоградський район

 

 

 

Іванівська

 

 

 

 

Карлівська

 

 

 

 

Миколаївська
Назарівська

 

Первозванівська

3522586601

с. Первозванівка

Первозванівська
Калинівська
Клинцівська
Степова 
Федорівська

—“—

Велико-северинівська

3522581201

с. Велика Северинка

Великосеверинівська Високобайрацька

—“—

 

 

 

Володимирівська
Грузьківська
Івано-Благодатненська
Могутненська

 

 

 

 

Обознівська
Овсяниківська
Олексіївська

 

 

 

 

Оситнязька

 

 

 

 

Созонівська

 

Аджамська

3522580301

с. Аджамка

Аджамська
Бережинська

—“—

 

 

 

Веселівська

 

 

 

 

Гаївська
Новоолександрівська

 

 

 

 

Покровська

 

 

 

 

Червоноярська

 

Компаніївська

3522855100

смт Компаніївка

Компаніївська
Виноградівська
Водянська
Гарманівська
Голубієвицька
Губівська
Коротякська
Лозуватська

Компаніївський район

 

 

 

 

 

 

 

 

Мар’ївська
Нечаївська
Першотравенська
Петрівська
Полтавська
Сасівська
Софіївська Червоновершківська Червонослобідська

 

Маловисківська

3523110100

м. Мала Виска

Маловисківська
Лозуватська
Мануйлівська
Миролюбівська
Олександрівська Паліївська Первомайська

Маловисківський район

Смолінська

3523155700

смт Смоліне

Смолінська

—“—

 

 

 

Березівська
Копанська

 

 

 

 

Нововознесенська

 

 

 

 

Новогригорівська

 

 

 

 

Хмелівська

 

 

 

 

Якимівська

 

Злинська

3523181601

с. Злинка

Злинська

—“—

 

 

 

Плетеноташлицька

 

 

 

 

Розсохуватська

 

Великовисків-ська

3523181201

с. Велика Виска

Великовисківська
Мар’янівська

—“—

 

 

 

Оникіївська

 

Новгородківська

3523455100

смт Новгородка

Новгородківська Вершино-Кам’янська

Новгородківський район

 

 

 

Інгуло-Кам’янська

 

 

 

 

Куцівська

 

 

 

 

Митрофанівська

 

 

 

 

Новоандріївська

 

 

 

 

Новомиколаївська

 

 

 

 

Тарасівська

 

Верблюзька

3523480401

с. Верблюжка

Верблюзька

—“—-

 

 

 

Петрокорбівська

 

 

 

 

Спасівська

 

Новоархангель-ська

3523655100

смт Новоархан-гельськ

Новоархангельська
Ганнівська
Кам’янецька
Мар’янівська
Свердликівська

Новоархангельський район

 

 

 

 

 

 

 

 

Скалівська

 

 

 

 

Скалівсько-Хутірська

 

 

 

 

Торговицька

 

Надлацька

3523682901

с. Надлак

Надлацька
Вільшанська

Новоархангельський район

 

 

 

Іванівська

 

 

 

 

Кальниболотська

 

 

 

 

Покровська

 

Підвисоцька

3523684201

с. Підвисоке

Підвисоцька
Копенкуватська
Мартинівська
Небелівська

—“—

 

 

 

Нерубайська
Покотилівська

 

 

 

 

Розсохуватецька

 

 

 

 

Тернівська

 

 

 

 

Ятранська

 

Новомиргород-ська

3523810100

м. Новомиргород

Новомиргородська
Кам’янська
Коробчинська

Новомиргородський район

 

 

 

Костянтинівська
Листопадівська

 

 

 

 

Мар’ївська
Миролюбівська

 

 

 

 

Петроострівська

 

 

 

 

Пурпурівська

 

 

 

 

Рубаномостівська

 

Капітанівська

3523855400

смт Капітанівка

Капітанівська
Дібрівська
Йосипівська
Оситнязька
Тишківська Туріянська

—“—

Панчівська

3523885801

с. Панчеве

Панчівська
Веселівська
Канізька Мартоноська
Оситнянська Шпаківська

—“—

Новоукраїнська

3524010100

м. Новоукраїнка

Новоукраїнська Мар’янопільська

Новоукраїнський район

 

 

 

Новоєгорівська

 

 

 

 

Сотницькобалківська

 

 

 

 

Фурманівська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рівнянська

3524085601

с. Рівне

Рівнянська Комишуватська

Новоукраїнський район

 

 

 

Кропивницька

 

 

 

 

Малопомічнянська

 

 

 

 

Малотимошівська
Приютівська

 

Ганнівська

3524080301

с. Ганнівка

Ганнівська

—“—

 

 

 

Григорівська

 

 

 

 

Шишкинська

 

Глодоська

3524080601

с. Глодоси

Глодоська
Лісківська Новомиколаївська

—“—

Іванівська

3524081801

с. Іванівка

Іванівська

—“—

 

 

 

Диминська

 

 

 

 

Захарівська

 

 

 

 

Семенастівська

 

Олександрівська

3520555100

смт Олексан-дрівка

Олександрівська
Бірківська Веселівська
Вищеверещаківська Івангородська
Несватківська
Соснівська
Староосотська Триліська

Олександрівський район

Єлизаветград-ська

3520555400

смт Єлизавет-градка

Єлизаветградська
Красносільська
Лісівська
Михайлівська Підлісненська
Цвітненська Ясинівська

—“—

Розумівська

3520585501

с. Розумівка

Розумівська
Бовтиська
Букварська
Голиківська

—“—

 

 

 

Красносілківська

 

 

 

 

Родниківська

 

 

 

 

Ставидлянська

 

Новопразька

3520355400

смт Нова Прага

Новопразька
Світлопільська Шарівська

Олесандрійський район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Червонокам’ян-ська

3520386901

с. Червона Кам’янка

Червонокам’янська Дівоче-Пільська

Олександрійський район

 

 

 

Добронадіївська
Долинська

 

 

 

 

Куколівська

 

 

 

 

Михайлівська
Олександрівська

 

 

 

 

Попельнастівська

 

 

 

 

Травневська
(Пролетарська)

 

 

 

 

Улянівська

 

 

 

 

Щасливська

 

Онуфріївська

3524655100

смт Онуфріївка

Онуфріївська
Василівська
Вишнівцівська
Зибківська
Камбурліївська
Мар’ївська
Омельницька Павлиська 
Попівська

Онуфріївський район

Куцеволівська

3524683601

с. Куцеволівка

Куцеволівська

—“—

 

 

 

Деріївська

 

 

 

 

Млинківська

 

 

 

 

Успенська

 

Петрівська

3524955100

смт Петрове

Петрівська

Петрівський район

 

 

 

Богданівська

 

 

 

 

Водянська
Зеленська

 

 

 

 

Іванівська
Йосипівська
Козацька
Луганська

 

 

 

 

Червонокостянти-нівська

 

Ганнівська

3524980401

с. Ганнівка

Ганнівська

—“—

 

 

 

Іскрівська

 

Новостародуб-ська

3524983701

с. Новий Стародуб

Новостародубська Балахівська
Малинівська
Чечеліївська

—“—

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Глинська

3525281201

с. Глинськ

Глинська
Григорівська
Захарівська
Іванівська Федірківська

Світловодський район

Великоандрусів-ська

3525280501

с. Велика Андрусівка

Великоандрусівська Подорожненська

—“—

Благовіщенська (Ульяновська)

3525510100

м. Благовіщенське

Благовіщенська
(Ульяновська) Богданівська

Благовіщенський (Ульяновський район)

 

 

 

Великотроянівська

 

 

 

 

Вільхівська

 

 

 

 

Грушківська

 

 

 

 

Данилово-Балківська

 

 

 

 

Йосипівська

 

 

 

 

Кам’янобрідська

 

 

 

 

Кам’янокриничанська

 

 

 

 

Лозуватська

 

 

 

 

Луполівська

 

 

 

 

Мечиславська

 

 

 

 

Новоселицька

 

 

 

 

Розношенська

 

 

 

 

Сабатинівська

 

 

 

 

Синицівська

 

 

 

 

Синьківська

 

 

 

 

Шамраївська

 

Устинівська

3525855100

смт Устинівка

Устинівська

Устинівський район

 

 

 

Березівська

 

 

 

 

Брусівська

 

 

 

 

Ганно-Леонтовичівська

 

 

 

 

Ганно-Требинівська

 

 

 

 

Димитровська (Новоігорівська)

 

 

 

 

Докучаєвська

 

 

 

 

Жовтнева (Лебединська)

 

 

 

 

Інгульська

 

 

 

 

Криничненська

 

 

 

 

Криничуватська

 

 

 

 

Седнівська

 

 

 

 

Олександрівська

 

 

 

 

Сонцівська

 

 

 

 

Степанівська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Знам’янська

3510600000

м. Знам’янка

Знам’янська

м. Знам’янка

 

 

 

Знам’янська Друга

 

Кіровоградська

3510100000

м. Кропивницький

Кіровоградська

м. Кропивницький

 

 

 

Новенська

 

Олександрійська

3510300000

м. Олександрія

Олександрійська міська
Андріївська
Бандурівська
Войнівська
Головківська

м. Олександрія

 

 

 

Звенигородська
Ізмайлівська
Косівська
Костянтинівська
Лікарівська
Недогарська
Новоселівська

Ілюстрація - з сайту Кіровоградської облради

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 2210 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.