Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Понеділок, 31 липня 2017 13:29

Депутат від Кіровоградщини потрапив до списків найменш дисциплінованих парламентарів

У червні 2017 року народні депутати - мажоритарники від Кіровоградщини були більш активними у законодавчій роботі. Четверо з п’яти депутатів, діяльність яких досліджує ОПОРА у Кіровоградській області,  у перший літній місяць стали співавторами законопроектів у парламенті. Натомість один з депутатів засідання відвідує, але не голосує  і не проявляє жодної  законодавчої активності.
У порівнянні з травнем 2017 року місця у рейтингу змінилися так: Костянтин Яриніч (ВО 99) – опустився на 30 місце (з 22-го), Олесь Довгий (ВО 102) піднявся на 45 місце (з 64-го), Анатолій Кузьменко (ВО 103) – 58 місце (з 37- го), Станіслав Березкін (ВО 100) – піднявся на  67 місце (з 73 - го). Михайло Поплавський (ВО 101) опустився на 75 місці в рейтингу(з 70-го).
У червні 2017 року народний депутат Костянтин Яриніч (фракція партії «Блок Петра Порошенка») не пропустив жодного пленарного засідання Верховної Ради. За звітній період депутат став співавтором чотирьох законопроектів, два з яких стосуються соціального захисту населення. Депутат у червні не був автором чи співавтором постанов і запитів, не мав виступів у  парламенті. 
За звітній період народний депутат Станіслав Березкін (група Партія «Відродження») був присутній на 6 з 11 пленарних засідань Верховної Ради(письмова реєстрація). Депутат став співавтором законопроекту про зміни до бюджету щодо фінансування спортивних клубів, які забезпечують розвиток олімпійських або національних видів спорту. Також за звітній період депутат став автором двох запитів,  один з яких стосується проблем округу -  щодо забезпечення об'єктивного та неупередженого розслідування кримінальних проваджень по факту рейдерського захоплення ТОВ "НИВА-2010" с. Бережинка Кіровоградського району Кіровоградської області.  
Михайло Поплавський (група "Воля народу") у червні увійшов до групи найменш дисциплінованих депутатів, які взяли участь у менш ніж половині голосувань. При цьому депутат не пропустив жодного пленарного засідання парламенту. Також цей депутат продовжує безвідповідально підходити до питання налагодження комунікації з виборцями – не має приймальні в окрузі та не проводить прийомів громадян.
Народний депутат Олесь Довгий (група «Воля народу») був присутній на 7 з 11 пленарних засіданнях Верховної Ради(письмова реєстрація). Депутат став автором і співавтором 2-ох законопроектів, постанови та 4-ох запитів. Запити стосуються як соціальних, економічних питань, проблем округу. Зокрема, щодо недопущення ліквідації закладів освіти і культури в м. Світловодськ та забезпечення прав їхніх працівників. 
Анатолій Кузьменко (фракція партії «Блок Петра Порошенка») у червні  не пропустив жодного пленарного засідання Верховної Ради. Депутат став співавтором одного законопроекту - щодо внесення змін до Регламенту Верховної Ради України. Анатолій Кузьменко  у червні не долучався до написання постанов та запитів, не мав виступів у парламенті.
Повна таблиця рейтингу доступна за посиланням
Моніторинг здійснюється Громадянською мережею ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.
Ілюстрація - cont.ws

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1406 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області