Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Четвер, 10 серпня 2017 17:00

Будівельників Кіровоградщини привітали з професійним святом

У неділю, 13 серпня, Україна відзначає День будівельника. Сьогодні обласне керівництво – голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко та перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко привітали працівників будівельної галузі з професійним святом.
Про це інформує кореспондент сайту Златопіль.
"Шановні наші будівельники і всі, ті хто причетний до будівництва нашого міста. Тут зібралася еліта. Я вважаю, що ви є потужним потягом в розвитку економіки нашого регіону і своєю красою будівель та споруд ви прикрашаєте нашу Кіровоградську область. З кожним роком ми збільшуємо об’єми будівельних робіт в рази. Красою нашої області є дитяча обласна лікарня, яка на рівні України зайняла перше місце. Це заслуга всіх без винятку! І велика вам за це вдячність. Це оцінка вашої роботи. Я хотів би подякувати вам від імені депутатського корпусу обласної ради за вашу працю. Я думаю, що з кожним кроком ми будемо удосконалювати нашу спільну роботу. Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо прикрасити нашу славну Кіровоградську область", - звернувся до всіх присутніх Олександр Чорноіваненко.
Після привітального слова керівництво області вручило понад двадцятьом будівельникам Кіровоградщини почесні грамоти та подяки.
Також з нагоди професійного свята за сумлінну працю, професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток будівельної галузі Надія Костенко отримала подяку Прем'єр міністра України.

 

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1457 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.