Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Четвер, 12 жовтня 2017 11:00

У Кропивницькому прибічники Саакашвілі зустрічали його оплесками

У Кропивницькому побував екс-президент Грузії, колишній очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі, інформує Златопіль.

 Вчора, 11 жовтня на центральній площі Кропивницького зібралося чимало людей, аби особисто зустрітися з Саакашвілі. Люди тримали в руках блакитно-жовті прапори і з нетерпінням чекали приїзду грузина. Саакашвілі запізнився на понад 30 хвилин, але не дивлячись на це присутні оплесками зустрічали екс-президента Грузії та намагалися на ходу зробити з ним селфі.

На початку дійства перед містянами виступили громадські активісти міста. Потім до слова запросили Міхеіла. У своїй промові чоловік почав розповідати про його затримання на кордоні, про корупційних політиків, наголосив, що українці варті кращого, про те, що він знає як зробити країну вільною і незалежною. Саакашвілі зазначив, що він має на меті показати всім українцям, що вони гідні кращого життя у кращих умовах, адже у держави є потенціал, проте розкрити його просто не дають.

 Саакашвілі обговорив з громадою проблему працевлаштування та втечі закордон. Він переконаний, що у майбутньому така тенденція буде простежуватись все частіше, адже ніхто з верхівки не зацікавлений у вирішенні такого небезпечного для країни питання.

Його виступ більше нагадував передвиборчу агітацію, яку він возе за собою по всім містам України. Міхеіл Саакашвілі повідомив, що такі зустрічі з громадянами — лише початок.

Вже 17 жовтня планується зібрання у Києві з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та ухвалення нового виборчого закону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кoлишньoгo вoєнкoма Oлександрії затримали за підoзрoю в рoзтраті 149 мільйoнів гривень

Також Саакашвілі заявив, що влада його боїться і намагається видворити з країни:

 "Мене ненавидять, бо я знаю, як перебороти корупцію, як розхитати їхній картковий будинок. Вони бояться мене, бо я не мовчу".

 Він наголосив, що ситуация в державі може зміниться, лише тоді коли її очолить новий лідер. Опісля своєї агітаційної промови політик вирішив поспілкуватися з містянами та вислухати їхні думки.

.

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 465 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області