Златопіль - Усі Новини КіровоградщиниОстанні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Понеділок, 19 жовтня 2015 13:04

У Кіровограді скуповували голоси (ФОТО, ВІДЕО)

Аби привернути увагу виборців, щоб ті не продавались за гречку, активісти правозахисної громадської організації «Територія успіху» організували специфічну вуличну акцію, пише кореспондент Златополя.
Організатори зазначають, що на минулих виборах були часті випадки індивідуального підкупу, коли персонально роздавали гроші, або ж продукти харчування. То цього року кандидати скуповують голоси оптом - проводячи ремонти житлових будинків чи територій.
Акцію провели на площі перед міськрадою. Організували її у вигляді театралізованої вистави. За сценарієм, все починається з того, що депутат вимагає від людей податки. Зібрані гроші кладе до своєї скарбнички і лише маленький відсоток йде до бюджету на потреби людей. Перед виборами, кандидат починає роздавати обіцянки і підкуповує людей гречкою. Отримавши необхідну підтримку, він руйнує мрії виборців лопаючи надувні кульки, які й були обіцянками. 
По завершенню учасники та глядачі акції робили селфі з табличкою «Я не продаю свій голос». Активісти сподіваються, що в такий спосіб достукаються до виборців і 25-го жовтня голосуватимуть розумом, а не гаманцем чи шлунком.

Поділитися у соціальних мережах:

Прочитано 1114 разів

У Вас немає прав на написання коментарів. Будь ласка, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті.

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області