Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Неділя, 03 грудня 2017 16:09

Зірка нарешті перемагає свого супротивника в УПЛ

Сьогодні, 3 грудня, у рамках 18 туру УПЛ пройшов матч між кропивницькою Зіркою та кам`янською Сталлю. Матч відбувся на стадіоні "Зірка" у Кропивницькому і закінчився перемогою господарів.
Про це повідомляє Златопіль.
До 33 хвилини жодна з команд не проявляла активності, проте потім суддя "видав" гравцю Зірки  Арону Гедж червону картку, після чого гості помітно активізувалися і мали кілька моментів, які не змогли реалізувати.
У другому таймі ЗІрка, хоч і в меншості, але не відставала від Сталі, маючи кілька моментів, на одному з яких захисник Сталі Анатолій Ульянов мусив був сфолити, за що і отримав червону. Після чого Зірка пробила штрафний і два кутових, реалізувавши останній і зробивши рахунок 1:0.