Останні новини

Читати усі новини
Экономное отопление для дома
Неділя, 13 травня 2018 17:00

Після поразки команда з Кіровоградщини лишає за собою мінімальні шанси на вихід в УПЛ

Вчора, 12 травня, відбувся матч між "Інгульцем" та "Десною". Гра відбулася на стадіоні "Інгулець" та закінчилася поразкою господарів з рахунком 1:3.
Про це повідомляє Златопіль.
Перший гол забив Денис Фаворов вже на 10 хвилині. На 34 хвилині Олександр Філіппов збільшив відрив у матчі. А через 5 хвилин В`ячеслав Піднеденной забив єдиний гол своєї команди в цьому матчі. Остаточним зробив рахунок у матчі Артем Фаворов, оформивши дубль на 52 хвилині.
Цей матч був принциповий для обох команд, адже переможець майже гарантує собі третє місце в Першій лізі, що дає змогу зіграти стиковий матч за можливість вийти в УПЛ. Після цієї поразки, команда з Кіровоградщини займає 4 місце, маючи в запасі 66 очок.